Showbiz

Selena Gomez tregon se nuk është në një lidhje dashurie

 

Selena Gomez dëshiron që të gjithë ta kuptojnë se ajo nuk është në një lidhje dashurie.

Këngëtarja dhe aktorja 31-vjeçare, ka shpërndarë një video në TikTok duke deklaruar edhe njëherë se nuk është në ndonjë lidhje.