Showbiz

Nick Cannon tregon se sa i kushtojnë udhëtimet në Disneyland për 12 fëmijët e tij

 

Ylli televiziv, Nick Cannon, ka treguar se paguan rreth 200 mijë dollarë për t’i çuar 12 fëmijët e tij në parqet e Disneyt, raporton FoxNews.

Ai për këtë ka folur në emisionin “The Breakfast Club” dhe ka thënën se e viziton parkun të paktën një herë në muaj për të festuar ditëlindjen e ndonjërit nga fëmijët apo thjesht për të kaluar disa ditë pushimi.