Showbiz

Beyonce kyeson arkat filmike me filmin e saj

 

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, ka kryesuar arkat filmike gjatë vikendit.

Filmi i saj i ri që flet rreth realizimit të albumit të saj të fundit “Reinaissance” dhe tregon peripecitë e realizimit të punës së saj, ka korrur sukses të madh, raporton The Guardian.