Showbiz

Lupita Nyongo në lidhje të re romantike

 

Aktorja e njohur e Hollywoodit, Lupita Nyongo, është parë dorë për dore me partnerin e ri, aktorin Joshua Jackson, në California gjatë së mërkurës, raporton People.

Ajo dhe Jackson kishin veshur bluza të bardha. “I’ts okay to cry” (është në rregull të qash), shkruhej në bluzën e Lupitës.