Showbiz

Selena Gomez shihet e lumtur pasi konfirmoi lidhjen e re

 

Selena Gomez ka shijuar një natë me shoqet e saj, vetëm disa ditë pasi konfirmoi romancën e saj të re me producentin Benny Blanco.

Ylli i “The Only Murders” të premten është parë me një grup miqsh, ku përfshiheshin edhe Taylor Swift, Cara Delevingne, Anya Taylor-Joy dhe Zoë Kravitz.