Showbiz

Express Music, sonte në KTV

 

“Express Music” vjen sonte me më të rejat e fundit nga vendi dhe bota. Granit Derguti, Arilena Ara, Mel B e Alec Baldwin janë disa prej personazheve për të cilët do t’i kuptoni të rejat e fundit.

Arilena Ara deri tash ka realizuar shumë këngë, por më e suksesshme po del të jetë “Nëntori”. Suksesi i saj tashmë shtrihet edhe jashtë kufijve shqipfolës. Se për çfarë konkretisht bëhet fjalë, e kuptoni sonte në Express