Shpallje

Shiten banesat ne lagjen e Spitalit: 72m2, 92m2, 126m2, afër rrugës A. Çmimi 850 euro m2. Shitet pllaci në Sofali afër Toukbahqes 5 ari, me leje ndërtimi i cili mundet dhe kompenzim me një banesë. Çmimi 150.000 euro. Shitet shtëpia në Velani 4 ari, 6 dhoma gjumi, 3 kuzhina, 3 banjo, 3 sallone, e renovuar ka 3 nivele. Çmimi 250.000 euro i negociushëm. Shitet banesa afer parkut te qytetit kati III 36m2. Çmimi 39.000 euro Shitet banesa ne lagjen e Muhaxhereve Kati V 66m2. Çmimi 900 euro m2 Shiten banesat në Qendër 54 m2, 62 m2, 70 m2. Çmimi sipas marrëveshjes Shitet banesa në Dragodan afër komunës së re Kati III, 85 m2 komplet me mobile zvicerane. Çmimi 89.000euro. Shitet banesa ne Dragodan Kati III, 85 m2 komplet e mobiluar. Çmimi 87.000 euro Shitet shtëpia afër toukbahqes 2 ari ,160 m2. Çmimi 98.000 euro Shitet banesa në Veternik , kati IV 84 m2. Çmimi 1100 euro m2 Shiten banesat në Qendër 54m2, 62m2, 66m2 dhe 70m2. Çmimet sipas marreveshjes Shiten banesat afër Spitait të qytetit 60m2 deri në 120m2. Çmimi 800 deri në 1200 euro m2. Shiten banesat në Qendër 54m2, 66m2 dhe 72m2. Çmimi sipas marrëveshjes. Shiten shtëpitë në Matiqan çmimi 160.000euro, 180.000euro dhe 210.000euro me pishinë. Numri kontaktues 044/238-981.

Data e publikimit: 11.08.2022
Shpërndaje
Të tjera