Sport

Unitedi konsideron shitjen e Sanchezit te PSG-ja

 

Manchester Unitedi është duke konsideruar që në afatin kalimtar të verës ta shesë Alexis Sanchezin te gjiganti francez PSG, raporton The Sun.

“Djajtë e Kuq” besojnë se ylli kilian mund të shërbejë si një zëvendësues i denjë i Neymarit dhe Kylian Mbappes, transmeton Koha.net.