Sport

Juve synon Matan si lojtar të lirë

Foto: Reuters
 

Mesfushori i Manchester Unitedit, Juan Mata është prioritet i kampionit italian, Juventusit.

Spanjolli në ndeshjet e fundit është rikthyer në formacion, por 30-vjeçarit i skadon kontrata në fund të sezonit dhe e ardhmja e tij nuk është e sigurt.