Sport

Mourinho synon ty transferime në janar

 

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, raportohet se dëshiron blerjen e dy lojtarëve në afatin kalimtar të janarit.

Manchester Evening News raporton se portugezi do të ketë në dispozicion 100 milionë euro për transferimin e një mbrojtësi dhe një qendërsulmuesi.