Sport

Mourinho tregon se pse “provokoi” tifozët e Juventusit

Mourinho tregon se pse “provokoi” tifozët e Juventusit
Foto: Reuters
 

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho pas fitores ndaj Juventusit në Torino bëri një veprim që nuk u pëlqeu tifozëve vendas.

Ish-trajneri i Interit, që ka rivalitet të madh me Juventusin, thotë se e kishin ofenduar për 90 minuta, dhe bëri gjestin jo të hijshëm pasi donte që ata të ishin edhe më të zëshëm, transmeton Koha.net.