Sport

Juve fiton derbin ndaj Milanit

Foto: Reuters
 

Dërbi ndërmjet Milanit dhe Juventusit i ka takuar këtij të fundit.

Kampioni italian shënoi fitore prej 0 me 2 në San Siro, transmeton Koha.net.