Sport

Prishtina mposht Steaua Bucurestin

Prishtina mposht Steaua Bucurestin
Foto: Ilustrim
 

Z Mobile Prishtina ka arritur të shënojë fitoren e radhës në kuadër të fazës së parë të grupeve në FIBA Europe Cup.

Mbrëmjen e sotme, Prishtina mposhti Steaua Bucurestin me rezultat 74-69 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në kryeqytet.