Sport

Dybala refuzon Bayernin e Unitedin

 

Paulo Dybala e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të largohet nga Juventusi.

Argjentinasi ka pohuar se është i lumtur te “Zonja e Vjetër”, duke i mbyllur derën Manchester Unitedit dhe Bayernit, që kishin shprehur interesim për të, transmeton KTV.