Sport

Juventusi synon yllin e Tottenhamit

Foto: Ilustrim
 

Juventusi raportohet se ka shprehur interesim për yllin e Tottenhamit, Christian Eriksen.

Përfaqësuesi i Danimarkës ka kontratë me klubin londinez deri më 2020, dhe raportohet se është duke shikuar të gjitha opsionet për të ardhmen e tij, transmeton Koha.net.