Sport

Juventusi e do Rabiotin në janar

 

Juventusi raportohet se është duke përgatitur një ofertë prej 10 milionë eurove për Paris Saint-Germainin për të siguruar shërbimet e Adrien Rabiotit.

Mesfushori do të jetë lojtar i lirë më 30 qershor dhe ka refuzuar një numër ofertash nga kampioni francez.