Sport

Mane nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin

Sadio Mane ka nënshkruar kontratë të re me Liverpoolin, që thuhet se do ta mbajë në klub deri më 2023.

Mane iu bashkua “Të Kuqve” më 2016 nga Southamptoni dhe deri tash ka realizuar 40 gola në 89 paraqitje.