Sport

Unitedi e lë për fund fitoren ndaj Young Boys

Unitedi e lë për fund fitoren ndaj Young Boys
 

Marouane Fellaini është heroi i Manchester Unitedit me golin që e realizoi në minutat e fundit të takimit dhe e shpie ekipin e tij në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Përkundër dominimit gjatë tërë takimit Unitedi dështoi të realizonte gol ndërsa në skenë doli shtatlarti belg që realizoi golin e shpëtimit për Unitedin.