Sport

Reagimi i çuditshëm i Mourinhos për golin e Fellainit

Reagimi i çuditshëm i Mourinhos për golin e Fellainit
 

Jose Mourinho ka reaguar çuditshëm ndaj golit që e realizoi Fellaini në minutën shtesë të takimit ndaj Young Boys në Ligën e Kampionëve.

Portugezi përplasi përtokë shishet e ujit në momentin kur belgu ia siguroi fitoren Unitedit dhe kualifikimin tutje në Ligën e Kampionëve.