Sport

Pas Ligës së Kampionëve dhe të Evropës UEFA krijon edhe një turne

Pas Ligës së Kampionëve dhe të Evropës UEFA krijon edhe një turne
 

Pas Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës është krijuar edhe një turne i tretë për klube, raporton BBC.

Këtë e ka konfirmuar sot Shtëpia Evropiane e Futbollit, e cila ka konfirmuar se është formuar “Liga e Evropës 2” që do të nisë nga viti 2021, transmeton Koha.net.