Sport

Alex Sandro me ofertë nga Premier Liga

 

Mbrojtësi i Juventusit, Alex Sandro raportohet se ka marrë oferta luksoze nga një klub i Premier Ligës.

Chelsea dhe Manchester Unitedi për një kohë të gjatë kanë shprehur interesim për mbrojtësin brazilian dhe sipas Calciomercatos, një klub ka bërë ofertë për të.