Sport

Comani paralajmëron pensionimin nëse i duhet të operohet sërish

Comani paralajmëron pensionimin nëse i duhet të operohet sërish
 

Ylli i Bayern Munichut, Kingsley Coman, ka thënë se mund të pensionohet para kohe nëse i duhet t’i nënshtrohet sërish ndonjë operimi në nyjë të këmbës.

22-vjeçari deri tash është operuar dy herë dhe për këtë arsye mungoi gjatë, por edhe në Kampionatin Botëror me Francën gjatë verës.