Sport

Buffon: Askush s’dëshiron të përballet me Juventusin

Buffon: Askush s’dëshiron të përballet me Juventusin
Foto: Reuters
 

Portieri i PSG-së, Gianluigi Buffon thotë se Juventusi është ekipi më i frikshëm aktualisht në Ligën e Kampionëve dhe askush s’e do përballjen me të.

Ai gjithashtu thotë se do të kishte dashur që Napoli e Interi të arrinin të kalonin fazën e grupeve, pasi ishin shumë afër për ta bërë këtë, transmeton Koha.net.