Sport

Reali me fitore minimale ndaj Rayo Vallecanos

Foto: Reuters
 

Real Madridi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Rayo Vallecanos.

Los Blancos shënuan fitore minimale në këtë takim, përkundër që e dominuan dhe krijuan mjaft raste shënimi, transmeton Koha.net.