Sport

Sadiku gol e asist, shënuan sërish Celina dhe Manaj

 

Loret Sadiku, Bersant Celina, Rey Manaj dhe Berat Sadiku kremtuan gola në xhiron e fundjavës që e lamë pas.

Asistime dhuruan Admir Mehmedi, Mërgim Vojvoda dhe Vedat Muriqi.