Sport

Prishtina mposht acarin

Prishtina mposht acarin
 

Qendra Khalid Boukichou ka mundësi t'i mungojë skuadrës së tij Z Mobile Prishtina në vikend kur e pret Trepçën, në ndeshjen derbi dhe të parën të stinorit pranveror.

"Boukichou është ftohur duke stërvitur", ka thënë drejtori i skuadrës, Florian Miftari. "Ka kërkuar ndihmën e mjekut", shkruan sot Koha Ditore.