Sport

Dy klube gjermane pas Rey Manajt

 

Destinacioni i radhës për Rey Manajn mund të jetë Bundesliga.

Gianluca Di Marzio raporton se për sulmuesin shqiptar të Albacetes kanë shprehur interesim dy klubet gjermane, Hannoveri dhe Stuttgarti, transmeton Koha.net.