Sport

Behrami pret që Udinese t’u kthehet fitoreve

 

Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, pret që skuadra e tij t’i kthehet fitores në Serie A, pasi këtë vit ende nuk di për të në kampionat.

Këtë vit Udinese ka zhvilluar tri ndeshje kampionale, duke regjistruar dy humbje dhe një barazim. Renditet në pozitën e 16-të me 19 pikë pas 22 ndeshjeve.