Sport

Perezi kërkon trofe

 

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, në një intervistë të gjatë për “France Football”, ka folur për situatën në të cilën po kalon klubi dhe synimet.

I pari i madrilenëve, ka bërë të ditur se nuk janë duke menduar të shpenzojnë si kohë më parë duke u përqendruar te lojtarët e rinj, transmeton KTV.