Sport

Barcelona e pushuar shikon të gjejë sërish rrugën e sukseseve

 

Në një krizë të vogël dhe nën presion, Barcelona shpreson të ketë mbushur bateritë plotësisht për periudhën më të vështirë të stinorit.

Pas tri barazimeve rresht, përfshirë dy në ligën e Spanjës që i kanë lejuar Real Madridit të kthehet në garë në La Liga, Barcelona ka pasur një javë pushim para disa ndeshjeve kyç në ligë, Kupë të Spanjës dhe Ligë të Kampionëve, përcjell Koha Ditore shkrimin e AP.