Sport

Grezda lë pas lëndimin, kthehet në stërvitje te Rangersi

Grezda lë pas lëndimin, kthehet në stërvitje te Rangersi

Sulmuesi i Shqipërisë, Eros Grezda, të enjten i është bashkuar skuadrës Glasgow Rangers në stërvitje, pasi është rikuperuar nga lëndimi që e mbajti rreth dy muaj jashtë fushës, kanë njoftuar mediumet skoceze.

Grezda 23-vjeçar, para fillimit të këtij edicioni iu bashkua Rangersit nga Osijeku dhe deri më tash ka shënuar dy gola në 14 paraqitje në të gjitha garat, transmeton Koha Ditore.