Sport

Feronikeli fiton kryendeshjen me Llapin, mbetet lider

 

Lideri i Superligës së Kosovës në futboll, Feronikeli, ka mposhtur në shtëpi Llapin për të dëshmuar formën e mirë në gjysmën e dytë të sezonit.

Feronikeli fitoi 2 me 0 falë golave të Mendurim Hotit dhe Astrit Fazliut.