Sport

Vashat e Kosovës mposhtin Bullgarinë në dy ndeshje miqësore

Vashat e Kosovës mposhtin Bullgarinë në dy ndeshje miqësore

Vashat e Kosovës kanë shënuar fitore në dy ndeshje miqësore ndaj Bullgarisë që janë zhvilluar në Sofje, transmeton Koha.net.

Ndeshjen e parë Kosova e kishte fituar me rezultat prej 2:1 dhe ndeshjen e dytë me rezultat 4:1.