Sport

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Barcelona

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Barcelona

Real Madridi e pret në shtëpi Barcelonën sonte në kuadër të ligës.

Los Blancos kërkojnë fitoren për të rihapur kampionatin dhe si një shenjë hakmarrjeje pas humbjes në Kupën e Mbretit me rezultat prej 0-3 në Santiago Bernabeu.