Sport

Behrami i gatshëm për Juventusin

 

Mesfushori Valon Behrami është rikuperuar nga lëndimi dhe ka nisur stërvitjet me ekipin e Udineses, kanë njoftuar mediumet italiane të mërkurën.

Ai pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen që Udinese e luan të premten në udhëtim kundër Juventusit (20:30), në kuadër të xhiros së 27-të në Serie A, transmeton Koha Ditore.