Sport

Bayerni përgatit kontratë të re për Lewandowskin

 

Bayern Muencheni është duke përgatitur një kontratë të re për sulmuesin polak Robert Lewandowski, raporton "Sport Bild".

Reprezentuesi i Polonisë ishte pranë të largohej nga Bayerni vitin e kaluar dhe t'i bashkohej Real Madridit, transmeton Koha Ditore.