Sport

Realit i duhet revolucioni pas eliminimit turpërues

Realit i duhet revolucioni pas eliminimit turpërues

Një revolucion pritet të ndodhë te Real Madridi pasi dominimi i skuadrës madrilene në Ligën e Kampionëve ka marrë fund pas humbjes 4:1 të martën mbrëma në shtëpi nga Ajaxi i Amsterdamit.

Pritet të ketë largime të lojtarëve dhe po ashtu ndërrim të trajnerit, përcjell Koha Ditore shkrimin e Reuters.