Sport

Van Dijk e Milner deklarohen pas triumfit ndaj Bayernit

Van Dijk e Milner deklarohen pas triumfit ndaj Bayernit
Foto: Reuters
 

Dy lojtarët e Liverpoolit, Virgin Van Dijk dhe James Milner, janë shprehur tejet të lumtur për fitoren në Gjermani ndaj Bayernit dhe sigurimit të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Liverpooli fitoi 1 me 3 si mysafir, pas barazimit pa gola në shtëpi.