Sport

Januzaj krenar, luajti në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

Januzaj krenar, luajti në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

Adnan Januzaj ka shprehur dëshirën që të vazhdojë kontratën me Real Sociedadin edhe pse nuk ka përjashtuar mundësinë që të largohet nga ekipi i La Ligas në fund të këtij edicioni.

Ai ka thënë se do ta marrë parasysh çdo ofertë, pavarësisht se është i lumtur te Sociedadi, përcjell Koha Ditore shkrimin e Mundo Deportivos.