Sport

FFK-ja jep arsyen pse në disa bileta fillimi i ndeshjes ndaj Danimarkës është në ora 18:00

FFK-ja jep arsyen pse në disa bileta fillimi i ndeshjes ndaj Danimarkës është në ora 18:00

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Danimarkës do të zhvillohet sonte me fillim në orën 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

“Kjo ndeshje fillimisht ishte paraparë të luhej nga ora 18:00, por për shkaqe teknike me vendim të UEFA-s termini i ndeshjes është zhvendosur në orën 19:00”, thotë FFK përmes një komunikate për media, transmeton Koha.net.