Sport

Kosova e Danimarka arrijnë në “Fadil Vokrri”

Kosova e Danimarka arrijnë në “Fadil Vokrri”

Ekipet e Kosovës dhe Danimarkës kanë arritur në stadiumin “Fadil Vokrri” për miqësoren që do ta zhvillojnë me fillim prej orës 19:00.

Në stadium kanë arritur edhe gjyqtarët turq Ali Palabiyik, Serkan Olguncan, Cevdet Komurcuoglu.