Sport

Ermir Lenjani realizon dy gola për Sionin

 

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka realizuar dy gola për skuadrën e tij Sion në Superligën e Zvicrës ndaj Thunit në xhiron e 27-të.

Ai shënoi në minutat 21 dhe 33. Aktualisht pas pjesës së parë rezultati është 1 me 2 në të mirë të Sionit.