Sport

Yjet e Bayernit përleshen në stërvitje

Yjet e Bayernit përleshen në stërvitje
 

Dy yjet e Bayern Munichut, Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman raportohet se janë përplasur fizikisht sot në stërvitje dhe kanë shkëmbyer grushte para se të ndaheshin nga bashkëlojtarët.

Sipas “Bild+”, lojtarët ishin përplasur në një stërvitje të mbyllur për media.