Sport

Reali synon mbrojtësin e Serie A për ta zëvendësuar Ramosin, i refuzohet oferta e parë

Reali synon mbrojtësin e Serie A për ta zëvendësuar Ramosin, i refuzohet oferta e parë
 

Sergio Ramos duket se pas këtij sezoni nuk do t’i mbrojë ngjyrat e Real Madridit, dhe për këtë klubi madrieln është në kërkim të një zëvendësuesi të tij.

Mediat italiane raportojnë se Reali synon ta transferojë mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, transmeton Koha.net.