Sport

PSG-ja pas dyshes së Napolit

PSG-ja pas dyshes së Napolit
 

Kampioni i Francës, Paris Saint-Germain, ka shprehur interesim për dy futbollistët e Napolit, qendërmbrojtësin Kalidou Koulibaly dhe mesfushorin Allan.

Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja franceze "L'Equipe".