Sport

Morata e James shkëlqejnë në fitoren e thellë të Realit

 

Real Madridi ka shënuar fitore bindëse në udhëtim te Granada.

“Los Blancos” shënuan fitore prej 0-4, ndeshje në të cilën shkëlqyen James Rodriguez dhe Alvaro Morata, raporton Koha.net.