Sport

Reagimet dhe golat nga ndeshja Drenica – Hajvalia

 

Në stadiumin “Bajram Aliu”, Drenica shënoi fitore të thellë përballë Hajvalisë me rezultat, 4:0.

Ekipi nga Skënderaj kështu i shmanget edhe më shumë zonës së barazhit, e nga ana tjetër, ekipi nga paralagja e Prishtinës, tashmë edhe matematikisht është përshëndetur nga elita e futbollit tonë.