Sport

Dalin çmimet e biletave Feronikeli – Lincoln Red Imps

Dalin çmimet e biletave Feronikeli – Lincoln Red Imps

Biletat për takimin e turneut preliminar të UEFA Champions League, mes Feronikelit dhe Lincoln Red Imps, do të dalin në shitje nga ora 08:00, ditën e martë.

Tri pika të shitjes do të jenë gjithsej për takimet preliminare.