Sport

Leeds transferon mesfushorin e Barcelonës

 

Leeds United ka transferuar mesfushorin e Barcelonës, Rafa Mujica.

Pasi i përfundoi kontrata në 30 qershor, Mujica u bë lojtar i lirë dhe nuk pranoi rinovimin në “Camp Nou”, transmeton ksp.