Sport

Pesë minutat që e kthyen Feronikelin në favorit

 

Në "Park Hall" në Oswestry, të martën mbrëma, Feronikeli është paraqitur dukshëm më mirë se që ishte paraqitur në "Fadil Vokrri" në Prishtinë në javën e fundit të qershorit.

Kampioni i Kosovës në futboll kthehet në "Fadil Vokrri" më 16 qershor, ndërsa paraqitja pritet të jetë më e mirë se ajo e së martës në qytetin në kufirin mes Anglisë dhe Uellsit, shkruan sot Koha Ditore.